İZOLY Z500 LED OYUNCU KLAVYE VE MOUSE

En iyi fiyat!

İzoly Warkey  Z500 Led Oyuncu Klavye ve Mouse

İzoly Warkey Z500 Siyah Usb Aydınlatmalı Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan İzoly, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın Warkey Z500 olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahip. Köşeleri keskin hat çizgiler ile dizayn edilmiş Z500'ün gök kuşağı aydınlatması gece kullanımları için kolaylık sağlar.

İzoly Warkey Z500 Siyah Usb 3 Farklı Aydınlatmalı Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Fonksiyonel tuşları sayesinde, tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetebiliceksiniz. İzoly Warkey Z500 Siyah Usb 3 Farklı Aydınlatmalı Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Şık bir görünüme sahiptir. Üzerindeki led ışıklar farklı bir görünüm kazandırmıştır. Sizin için vazgeçilmez olacak. Mouse üzerinde bulunan Scroll Fonksiyon Tuşu, İleri-Geri Fonksiyon Tuşları sayesinde sayfalarda rahatca dolaşın ve oyun oynamanın keyfine varın !

  • %100 Memnuniyet oranı
Yorum yaz

Yazan : Ömer Faruk Tosun

Klavye'nin tuşları çok yumuşak!Mouse tamamen MUAZZAM!Klavye'nin altı çok kaygan,Klavye'nin silme tuşu çok küçük.FİYATIN HAKKINI FAZLASIYLA VERİYOR!!!

Yorum Yaz

Ürünü Beğendiniz mi?

Benzer Ürünler